Bez kategorii

Kojąca siła muzyki

Posted On 29 marca, 2020 at 4:37 pm by / Możliwość komentowania Kojąca siła muzyki została wyłączona

W bogactwie ludzkiej natury tkwi ogromna możliwość kreatywności działania w wielu dziedzinach. Muzyka, tak jak ludzie, zawiera niemal nieograniczoną gamę barw, dźwięków czy nastrojów. Jest wszechobecna – przecież każdy człowiek się z nią zetknął.

Jak sięgnąć „okiem historii”, muzyka była zawsze tak samo obecna, zarówno na najwyższych forach cywilizacji, jak i w domowym zaciszu. Tak fundamentalna wartość ma również wielorakie aspekty poznania. Zbudowana na dźwiękach, dociera do zakamarków ludzkich zmysłów pod wieloma postaciami. Potrafi i leczyć, i ranić. Koi i drażni.

Tak czy inaczej, w znacznym stopniu warunkuje ludzkie życie. Wpływa również na samego człowieka, na jego materię i życie. Często trudno jest sobie zdać sprawę jak bardzo wiążący jest wpływ dźwięku. Światowa nauka udowadnia tezy o muzyce działającej na materię w bardzo konkretny sposób. Można ją porównać do krwi w ciele człowieka. Dzięki niej organizm żyje. Dla wielu z nas nie jest tajemnicą, że ludzkie ciało to niemal same płyny – przede wszystkim woda. A ta jest doskonałym nośnikiem, także informacji, które w najszerszym aspekcie są kodowane dźwiękiem. Tak samo wypowiadane słowa – mogą dać ulgę, radość, wywołać uśmiech jak i zranić, pogrążyć czy zasmucić.

Zadbajmy o jakość słuchanej muzyki. Zadbajmy o komfort i prestiż dla naszych zmysłów.

Niech walorami tego, co słuchamy będzie piękno, harmonia i potęga świadomości. Takie „programy” zawiera w sobie subtelna muzyka z kolekcji „najwSPAnialszej pod słońcem”.

Pogłębiając predyspozycje do nieustannego wzrostu jakości życia, warto zwrócić uwagę na piękno w zasięgu ręki! Dlatego właśnie jesteśmy pozytywnie zmotywowani, aby przedstawiać Państwu najwSPAnialszą kolekcję pod słońcem. Odkrywamy rodzime talenty, które już na samym początku okazują swój profesjonalizm, wartość merytoryczną i tak doskonale pasują do polskiej mentalności. Mowa o muzyce i jej kompozytorach. Ta muzyka broni się sama! Wystarczy tylko ją usłyszeć, a reszta dokona się w zaciszu relaksacyjnego ukojenia.

O tych walorach pisaliśmy w poprzednich wydaniach. Mając wielki pozytywny odzew, postanowiliśmy pójść jeszcze dalej i dać Państwu „maybachową muzykę” w prezencie! Dlatego informujemy, że płyty z kolekcji „najwSPAnialszej pod słońcem” produkowane przez firmę VICTOR 11 są zwolnione z opłat za publiczne odtwarzanie. Oznacza to, że każdy może nasze CD odtwarzać w swoich gabinetach, salonach kosmetycznych czy zabiegowych – bez dodatkowych opłat.

Działając w ten sposób z satysfakcją umożliwiamy poznanie muzyki z takiej strony, której nie słychać w radiowym dudnieniu czy dynamicznym zgiełku wokół. Tutaj, bez względu na gust, każdy odnajdzie coś dla siebie. A dla osób z ogromną wyobraźnią polecamy szczególnie muzykę z kolekcji najwSPAnialsza, która wcale nie musi być nużąca, smętna czy grana tylko i wyłącznie przez odgłosy natury. Piękno naszej muzyki to nade wszystko harmonia i spokój – „złoty środek”, który dla każdego zapewne jest czymś wyjątkowym. Cieszcie się więc tym, co piękne, wartościowe, co nadaje prestiż, klasę i poprawia jakość życia.

Muzyka VICTOR 11 jest zwolniona z opłat!
Niniejsza informacja jest równoznaczna z umową licencyjną na komercyjne odtwarzanie płyty CD z muzyką z kolekcji „najwSPAnialsza pod słońcem” dołączonej do czasopisma SOLARIUM & Fitness nr 1/2007 i 4/2007
(warunkiem jest posiadanie archiwalnych numerów czasopisma)

Roman Rybacki
źródło: www.solarium.net.pl
„SOLARIUM & Fitness” nr 2/2008 s. 72

NASI PARTNERZY

Proszę wybrać album