Bez kategorii

Portal pełen muzyki

Posted On 29 marca, 2020 at 4:46 pm by / Możliwość komentowania Portal pełen muzyki została wyłączona

Hasło kolekcji najwSPAnialsza muzyka relaksacyjna pod słońcem! w syntetycznym skrócie określa fenomenalną kolekcję muzyczną, którą prezentujemy na portalu. Różnorodność walorów, wykonawców oraz gatunków muzycznych z dziedziny relaksacyjnej stawia naszą kolekcję na jednym z czołowych miejsc nie tylko w Polsce.

Systematycznie poszerzamy ofertę o coraz to nowe pozycje w najwSPAnialszej kolekcji. Warto zatem zwrócić uwagę na najnowsze odkrycie – płytę Mariusza Kowalskiego Harmonia zmysłów – Pachamama, która została zarekomendowana przez firmę Clarena SPA jako doskonałe uzupełnienie zabiegów.

Jej niecodzienny klimat instrumentów etnicznych we współczesnej, enigmatycznej stylizacji doskonale tworzy niepowtarzalną aurę wszędzie tam, gdzie jest słuchana.

Obok Magicznego dotyku Indii oraz Tajemnej drogi Szambali, na szczególną uwagę zasługuje również muzyka z najnowszej płyty Harmonia i odprężenie. Jej łagodność brzmień i głębia pięknej harmonijnej melodii dociera do najbardziej ukrytych zakamarków świadomości, powodując cudowne odprężenie i relaks. Dla osób zainspirowanych mistyką, proponujemy płytę Taniec kamasutry, która już od pierwszych minut słuchania „wyzwala” klimat nasycony tajemnicą.

Nieustannie doskonalona jest jakość naszej kolekcji. Nowością jest film relaksacyjny. Forma ta świetnie sprawdza się, gdy oczekujemy w gabinecie na zabieg lub zwyczajnie chcemy odpocząć. Włączmy wtedy np. Górski potok – DVD i patrzmy, jak przy łagodnej muzyce z szumem wody w tle zmieniają się powoli górskie widoki. Również Nad brzegiem morza – DVD przybliży Państwu klimat morskiego relaksu. Urzekające widoki zsynchronizowane z piękną muzyką to znakomite uzupełnienie fantastycznej harmonii i wypoczynku. I kolejne filmy relaksacyjne, łączące muzykę i obraz. Jeśli ktoś z Państwa lubi ogień, to posłuchanie jego trzasku Przy kominku będzie znakomitym rozwiązaniem. Podobnie Sekret ciszy – to pełne gracji akwariowe rybki pływające przy dźwiękach delikatnej muzyki. Dla osób ceniących naturę i jej uroki proponujemy muzykę z filmów relaksacyjnych w wersji audio.

Nasza muzyka, doskonale sprawdzona w warunkach domowych, gabinetowych (terapeutycznych i zabiegowych) z uznaniem przyjmowana jest w coraz większej liczbie ośrodków wellness & SPA. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających odbiorców, dokładamy wszelkich starań aby najwSPAnialsza kolekcja stała się Waszą ulubioną.

Dodatkowym atutem naszej muzyki jest fakt, że można ją publicznie odtwarzać bez opłat licencyjnych (ZAIKS itp.). Wystarczy zakupić płytę od dystrybutora bądź wydawcy i odtwarzać ją w gabinecie lub sklepie. Jest to możliwe, gdyż właścicielem nagrań jest Wydawnictwo PPHU VICTOR 11.

NajwSPAnialsza muzyka pod słońcem to spore wyzwanie, ponieważ oprócz możliwości publicznego odtwarzania zwolnionego z opłat, Wydawnictwo dodaje gwarancję satysfakcji! Polega ona na tym, że słuchacz ma prawo zdecydować o zwrocie bądź wymianie płyty, jeśli ta nie spełnia jego oczekiwań.

Licząc na lojalność naszych klientów, z przyjemnością otwieramy się również na wszelkie sugestie dotyczące naszej muzyki.

Warto więc do nas pisać i zgłaszać swoje uwagi. Warto również przesyłać recenzje płyt dostępnych w najwSPAnialszej! Co pewien czas będziemy nagradzać naszych stałych klientów miłymi niespodziankami. 

Wszystkie nagrania Wydawnictwa stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dnia 04.02.1994r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz. 93) oraz ochronie wynikającej z ustawy z dnia 08.06.1993r. O zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr 47 poz. 211). Na mocy tychże uregulowań prawnych Wydawnictwo posiada prawo do publikacji i dystrybucji nagrań we wszelkich placówkach publicznych, które odstępuje nabywcom płyt.

Roman Rybacki
źródło: www.solarium.net.pl
„SOLARIUM & Fitness” nr 3/2008 ss 102-103

NASI PARTNERZY