Bez kategorii

Z myślą o Tobie

Posted On 29 marca, 2020 at 4:45 pm by / Możliwość komentowania Z myślą o Tobie została wyłączona

Aktywność, spontaniczność, kreacja, dynamika, pośpiech, efektywność…

Często bywa tak, że w labiryncie codzienności trudno jest nam odnaleźć tę „właściwą” postawę czy drogę. Doskonaląc ciało i umysł sięgamy po coraz to inne metody, urządzenia czy sposoby. Nic dziwnego – wraz z rozwojem techniki i możliwości ludzkiej percepcji, rozwija się również sposób odbierania i korzystania z dobrodziejstw cywilizacji. Jednak jedną z najstarszych wartości (o ile nie najstarszą!) jest muzyka. To ona „towarzyszy” człowiekowi od zarania dziejów i to niemal w każdej dziedzinie życia. Obecnie stosunkowo dobrze rozwinięty rynek fonograficzny praktykuje coraz zmyślniejsze techniki w celu przekazywania jak najlepszych wibracji muzycznych i to nie tylko na topowych listach przebojów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wydawcy czy producenci stosują możliwie najciekawsze rozwiązania promujące muzykę. Oczywiście, w lawinie tej ogromnej masy informacji i dźwięków, trudno jest wyodrębnić te najbardziej wartościowe. Tutaj z pomocą człowiekowi przychodzą takie narzędzia, jak intuicja, upodobania czy moda. Akurat ta ostatnia nie zawsze docenia muzykę.

Najlepszym doradcą dla każdego indywidualisty jest intuicja oraz upodobania. Bo właśnie ta muzyka jest dobra, która się najzwyczajniej w świecie podoba i jest miła dla ucha odbiorcy. Te, jakże proste wymagania stawiają kompozytorów, wydawców czy producentów w bardzo trudnej sytuacji, bo jak zaspokoić tyle oczekiwań czy gustów? Jest to, jak wszyscy zdajemy sobie sprawę, niemal niemożliwe.

Można rzec, że najtrudniejszym zadaniem jest stworzenie takiej muzyki, która oprócz swego piękna (melodii i brzmienia), zachowa swą pozycję ponad czasem i jeszcze doda coś wartościowego. Dlatego z przyjemnością prezentujemy Państwu muzykę relaksacyjną z kolekcji najwSPAnialszej pod słońcem!

Wiele osób (w tym kompozytorzy) dokłada ogromnych starań, aby muzyka ta była po prostu piękna. Oprócz melodii i brzmień zachowuje swoje „czarujące” działanie – koi często zmęczone zmysły i relaksuje umysł odbiorcy. Jaka ona jest? Tego nie sposób opisać – trzeba przekonać się samemu! Muzyka prezentowana przez wydawnictwo VICTOR 11 jest przeznaczona dla wszystkich, którzy cenią prostotę piękna i harmonii oraz subtelność melodii i natury. – Dlatego też z przyjemnością udzielamy gwarancji satysfakcji klienta (jeśli nie spodoba się Państwu któraś z naszych CD, można ją bezproblemowo wymienić)! Jesteśmy pewni, że jej odbiór spotka się z uznaniem, na które zasługuje i że dołączycie Państwo do szerokiego grona bardzo zadowolonych klientów.

Orange Moon 

To znakomita muzyka doskonale nadająca się do głębokiego relaksu, buduje poczucie spokoju i harmonii. Kompozytor udowadnia swój kunszt muzyczny i zmysł piękna poprzez klimat przestrzenny uruchamiający u odbiorcy wyobraźnię. W subtelnych i nowych brzmieniach spokoju i głębi wręcz porywa w fantastyczną podróż – na cudowny, wieczorny spacer przy „pomarańczowym księżycu”… Dlatego wciąż nie wiadomo, czy to sen, czy rzeczywistość. Ta muzyka jest tak piękna, że granica czasu przestaje mieć znaczenie. Jedno, co pewne, że doznania te otwierają na nowo możliwości doświadczeń i inspiracji.

Profesjonalny relaks 

Płyta ma dużą wartość praktyczną zarówno dla osób początkujących, jak i jest użyteczna dla tych, którzy profesjonalnie zajmują się relaksacją. Zawiera ona przystępnie i przejrzyście podane instrukcje do podstawowego wprowadzania w stan rozluźnienia. Wykracza jednak dalej – podaje instrukcje pozwalające efektywnie posługiwać się najbardziej znanymi i skutecznymi psychoterapeutycznymi metodami relaksacyjnymi – takimi jak trening autogenny Schultza, metoda Jacobsona, czy kreatywne zastosowanie wyobraźni. Dzięki relaksacji możemy znacznie łatwiej zregenerować się po wykonanym wysiłku fizycznym lub umysłowym, jak i szybciej powrócić do równowagi po przeżytym stresie. Uwolnienie ciała i psychiki od wewnętrznych napięć wyzwala ukryte pokłady radości i bardziej pozytywnego podejścia do życia.

Tarberts Time 

Łukasz Kaminiecki to jeden z najwybitniejszych twórców muzyki instrumentalnej z ogromnym powodzeniem zaliczanej do gatunku wellness & spa. Swój pobyt poza granicami kraju rozpoczął w uroczym miasteczku Tarbert w Szkocji. Tam też narodził się całkiem nowy nurt jego muzycznej twórczości. Chillout prezentowany na CD TARBERTs TIME, jest jego osobistym podziękowaniem dla Szkotów.Jungle of Joy 

Na niniejszym krążku zaprezentowana jest żywa, naturalna muzyka, której twórcami są kompozytorzy uznawani za jednych z najlepszych w tej branży. W swym ogromnym dorobku Anguamy ta płyta uważana jest za najlepszą. Pobudzający świat wyobraźni i zmysłów wybija się ponad przestrzeń czasową czyniąc z tej muzyki wciąż aktualny i doskonały relaks. Słuchając Jungle of Joy można odnieść wrażenie fantastycznych, naturalnych, zarówno dynamicznych jak i wyciszających – chwil na leśnej polanie w letnie popołudnie, gdzie zapach i szmer strumyka pogłębiają doznania…

AMBRA – DVD Child of the Universe 

Jest wiele sytuacji, w których wyobrażamy sobie piękne zakątki świata, które chcielibyśmy zobaczyć. AMBRA – Child of the Universe zabiera nas właśnie w takie miejsca. Dzięki niesamowitym wizualizacjom możemy przemierzyć ziemię począwszy od lodowatej Antarktydy, poprzez równiny Afryki, aż po szczyty gór. Całą podróż umila nam muzyka zachowana w klimatach enigmowskich. Jest więc inspirująca, dynamiczna, a jednocześnie wyciszająca. To niesamowite i kontrastowe połączenie daje możliwość doświadczania relaksu na najwyższym, współczesnym poziomie. Po raz pierwszy w Polsce! Niesamowita gratka dla fanów muzyki stylizowanej na wzór Enigmy! Jest wiele sytuacji, w których wyobrażamy sobie piękne zakątki świata, które możemy zobaczyć na: AMBRA – Child of the Universe w niepowtarzalnym klimacie rewelacyjnie zsynchronizowanym z najpiękniejszymi widokami natury tworzy film, jakiego jeszcze u nas nie było! Przepiękna muzyka i fascynujące obrazy doskonale połączone w jedną całość.

On A Heart Wave 

Chris James, uznawany za najlepszego na świecie dźwiękoterapeutę, bardzo często wykorzystuje do doświadczeń profesjonalnego relaksu swój własny wokal. Płyta zawiera muzykę i śpiew czakry serca. Jest ona adresowana do osób świadomie chcących zmienić coś w swoim życiu! Przede wszystkim podnieść jego poziom energetyczny, wyciszyć się i doświadczyć ukojenia… Muzyka i subtelna melodia wprowadzają w najgłębszy stan poznania siebie, swojej natury, a być może i samego kosmosu. Jest bardzo żywa. W naturalnych brzmieniach i harmonijnych melodiach, śpiew Chrisa Jamesa dodaje komfortu, ujawniając w ten sposób subtelność ludzkiej natury, która otwiera się wtedy, gdy odkrywamy swoją wewnętrzną harmonię słuchając tej płyty.

AMBRA – DVD Honour & Glory 

To doskonałe połączenie niesamowitej muzyki skomponowanej przez muzyków w bardzo znanych i cenionych klimatach „enigmowskich” z przepięknymi wizualizacjami najciekawszych miejsc świata. W godzinę odwiedzić możemy wszystkie kontynenty oraz zagłębić się w otchłań oceanów. Jest to doskonały sposób na odrobinę marzeń połączonych z relaksem duszy i ciała. Obecnie jest to najpiękniej wykonany krajobraz muzyczny na polskim rynku. Godzina takiej relaksacji jest o wiele bardziej fascynująca i inspirująca niż „tysiące” filmów, dając przy tym olbrzymią dawkę pozytywnej energii i harmonii piękna. Przepiękna muzyka i fascynujące obrazy doskonale połączone w jedną całość. Jest to wyjątkowy „film” DVD z naprawdę przepięknymi ujęciami natury oraz poruszającą muzyką.Roman Rybacki
Źródło: www.solarium.net.pl
„SOLARIUM & Fitness” nr 2/2007 ss 92-93

NASI PARTNERZY